Northeast Region

2019-2020 Northeast Regional Officers

President: Savannah Webb, Currituck
Vice President: Abby Rose, Currituck
Secretary: Sydney Smith, Camden
Treasurer: Maggie Williams, Perquimans
Reporter: Kelly Lewis, North East Carolina Prep
Sentinel: Caden Robinette, North East Carolina Prep
Parliamentarian: Rachel Tarkington, Camden
Chaplin: Colby Cannon, D.H. Conley

Southeast Region

2019-2020 Southeast Regional Officers

President: Chloe Hobbs, Lakewood
Vice President: Tripp Johnson, Hobbton
Secretary: Carson Daly, Southern Wayne
Treasurer: Elizabeth Lynch, Spring Creek
Reporter: Gracey Peterson, Harrells
Sentinel: Jordan Thompson, Richlands
Parliamentarian: Lainey Meekins, West Craven
Chaplin: Elizabeth Espino, North Lenoir

East Central Region

2019-2020 East Central Regional Officers

President: Taylor Hall, Southern Nash
Vice President: Justin Richardson, North Johnston
Secretary: Ashton Allen, South Johnston
Treasurer: Maddie Dwyer, Wakefield
Reporter: Morgan Barefoot, South Johnston
Sentinel: Anna Brown, Corinth Holders
Historian: Cassidy Joyner, Southern Nash
Parliamentarian: EmmaRose Church, Athen's Drive

South Central Region

2019-2020 South Central Regional Officers

President: Madelyn Slade, Gray's Creek
Vice President: Reece Taylor, Lumberton
Secretary: Logan Enzor, West Columbus
Treasurer: Isaac Hardy, Triton
Reporter: Lillian Roquet, Lumberton
Sentinel: Cheyenne Graves, Red Springs
Parliamentarian: Sealey Sessions, East Columbus
Chaplin: Haylee Davis, North Moore

West Central Region

2019-2020 West Central Regional Officers

President: Katherine Eastep, Bartlett Yancey
Vice President: Brodie Smith, Eastern Randolph
Secretary: Gray Palmer, Orange
Treasurer: Samantha Ritch, Jordan-Matthews
Reporter: Emma Dilello, Southern Alamance
Sentinel: Brady Farlow, Oak Grove
Historian: Parker Hendrix, Southern Alamance
Parliamentarian: Jocelyn Russell, Southwestern Randolph

Southwest Region

2019-2020 Southwest Regional Officers

President: Makenna Clifton, West Rowan
Vice President: Sarah Newman, Northwest Cabarrus
Secretary: Jack Wilhelm, West Rowan
Treasurer: Aly Argento, North Stanly
Reporter: Allianna Martins, Parkwood
Sentinel: Harrison Shell, South Rowan

Northwest Region

2019-2020 Northwest Regional Officers

President: Hannah Houk, Freedom
Vice President: Bethany Hick, Watauga
Secretary: Shelby Watson, Watauga
Treasurer: Dakota Hudson, Avery
Reporter: Isaac Edminston, East Wilkes
Sentinel: Andy Brown, East Burke

West Region

2019-2020 West Regional Officers

President: Drew Smoker, Mountain Heritage
Vice President: Cameron Waldroup, Madison
Secretary: Cheyenne Hoppes, Madison
Treasurer: Clara Hale, North Buncombe
Reporter: Lainey Williams, Clyde A. Erwin
Sentinel: Trace Guyer, Pisgah
Historian: Jasmine Gillespie, Brevard
Parliamentarian: Shade Wilbanks, Brevard